Eve Dallas 27 - Verlossing Deel 27 van de Eve Dallas-serie

Afbeeldingen

Inkijkexemplaar

Artikel vergelijken

  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789049202156
  • 26 februari 2024
  • 384 pagina's
Alle productspecificaties

J.D. Robb

J.D. Robb kwam ter wereld in het voorjaar van 1995, toen Nora Roberts' eerste boek onder dit pseudoniem verscheen. Met haar Eve Dallas-serie creëerde ze een ijzersterke combinatie van politieroman en liefdesverhaal. Inmiddels heeft J.D. Robb een immens aantal fans en staat ze samen met Nora Roberts geregeld hoog in de bestsellerlijsten.

Samenvatting

Voor de lezers van Helen Fields, Karen Rose en natuurlijk Nora Roberts

Pater Miguel Flores wordt tijdens een begrafenisdienst voor het oog van zijn gemeente vergiftigd. Als bij de autopsie op zijn lichaam opvallend veel littekens en een verwijderde tatoeage worden aangetroffen, begint Eve te vermoeden dat er meer achter de eerzame geestelijke schuilging dan je op het eerste gezicht zou zeggen. Als er een tweede – nog schokkendere – moord wordt gepleegd, blijkt er een web van wraak, gestolen identiteit en verraad te bestaan waarin Eve al snel het overzicht verliest.

In de pers

‘De boeken van J.D. Robb zijn een onmisbaar plezier.’ Harlan Coben

‘Eve Dallas: spijkerhard en duivels sexy.’ Stephen King

‘Heeft alle ingrediënten die garant staan voor uren leesplezier.’ ThrillZone.nl


Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
26 februari 2024
Aantal pagina's
384
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
J.D. Robb
Hoofduitgeverij
Boekerij

Overige kenmerken

Editie
1
Product breedte
140 mm
Product hoogte
32 mm
Product lengte
217 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
140 mm
Verpakking hoogte
32 mm
Verpakking lengte
217 mm
Verpakkingsgewicht
482 g

EAN

EAN
9789049202156

Je vindt dit artikel in

Serie
Eve Dallas
Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Beschikbaarheid
Leverbaar
Nieuw verschenen
Nieuw verschenen
Nog geen reviews

Kies gewenste uitvoering

Prijsinformatie en bestellen

De prijs van dit product is 21 euro en 99 cent.
Op voorraad
Select
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Verkoop door bol
In winkelwagen
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol
  • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Meer boeken inspiratie

We verzamelen de nieuwste boeken, tips vanuit collega's en actuele thema's op de Boeken Inspiratie pagina.

Over de serie Eve Dallas

Vaak samen gekocht

Lijst met gekozen artikelen om te vergelijken

Vergelijk artikelen