The Bear and The Nightingale

(Winternight Series)

Boek omdraaien
Auteur: Katherine Arden
Uitgever: Ebury Publishing
  • Engels
  • 1e druk
  • 9781785031052
  • januari 2017
  • Paperback
  • 456 pagina's
Alle productspecificaties

Katherine Arden

Katherine Arden (born 1987) is an American novelist, best known for the Winternight trilogy. Arden was born in Austin and currently resides in Vermont. She spent a year in Moscow after high school before returning to Vermont. She attended Middlebury College, graduating with a degree in Russian and French in 2011. Her first novel The Bear and the Nightingale was published in 2017, followed by The Girl in the Tower in 2018. The third book in the series, The Winter of the Witch, will be published in early 2019. She also has a young adult standalone novel set for release in the fall of 2018.

(Bron: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen.)

Samenvatting

A stunning, magical fairy tale for adults. Perfect for fans of Naomi Novik's }Uprooted{, Erin Morgenstern's }The Night Circus{ and Neil Gaiman

'Frost-demons have no interest in mortal girls wed to mortal men. In the stories, they only come for the wild maiden.'

In a village at the edge of the wilderness of northern Russia, where the winds blow cold and the snow falls many months of the year, an elderly servant tells stories of sorcery, folklore and the Winter King to the children of the family, tales of old magic frowned upon by the church.

But for the young, wild Vasya these are far more than just stories. She alone can see the house spirits that guard her home, and sense the growing forces of dark magic in the woods...

Atmospheric and enchanting, with an engrossing adventure at its core, The Bear and the Nightingale is perfect for readers of Naomi Novik's Uprooted, Erin Morgenstern's The Night Circus, and Neil Gaiman.

Bekijk de Nederlandstalige editie.

Recensie(s)

beautiful literary fairytale...incredibly lyrical prose...a joy to read. Arden opens her imagination wide and succeeds in transporting the reader to an evocative world...with a heroine it's impossible not to love... * The Stylist * [A]n enchanting wintertime read... fierce and otherworldly[.] * Psychologies Magazine * Wonderfully inventive * Heat Magazine * Arden's debut novel has the cadence of a beautiful fairy tale but is darker and more lyrical. The novel is deceptively simple, but its characters and plot are sophisticated and complex. Arden explores what happens when fear and ignorance whip people into a furore, and how society can be persuaded to act against its own interests so easily. It's a rather apt tale for our times. * Washington Post * An extraordinary retelling of a very old tale. A Russian setting adds a unfamiliar spice to the story of a young woman who does not rebel against the limits of her role in her culture so much as transcend them. A wonderfully layered novel of family roles and the harsh wonders of deep winter magic. -- Robin Hobb A beautiful deep-winter story, full of magic and monsters and the sharp edges of growing up. -- Naomi Novik Haunting and lyrical, The Bear and the Nightingale tugs at the heart and quickens the pulse. I can't wait for her next book. -- Terry Brooks A thrilling tale...perfect... * Emerald Street * A beautiful snowy Russian fable set at the border between myth and reality; a cast of demons, priests and royalty centre around a girl fighting to find her own path. Magical, thrilling and entrancing. * Anna James * ...so detailed and vivid you can practically feel the chill numbing your fingers. Beautifully written and richly textured, it's a beguiling read. * SFX Magazine * Arden's debut is an earthy, beautifully written love letter to Russian folklore, with an irresistible heroine ... [an] exciting fairy tale that will enchant readers from the first page * Publisher's Weekly * Enthralling and enchanting - I literally couldn't put it down. A wondrous book! -- Tamora Pierce * bestselling author of the Song of the Lionness Quartet * The Bear and the Nightingale is a marvelous trip into an ancient Russia where magic is a part of everyday life -- Todd McCaffrey * author of The Dragon Books * beautifully wrought fairytale for adults... * Writing Magazine * Fairy tale lovers, if you're going to read one fantasy book this winter, let this be it.... beautiful debut * www.bookish.com *

4.9
van de 5
9 reviews
0
0
0
1
8
14
  • Fantasierijk
    4
  • Goede kwaliteit
    3
  • Spannend
    3
  • Voordelige koop
    2
  • duurzaam
    1
  • Meeslepend verhaal
    1
1
  • Kwetsbaar
    1
Toon meer punten Toon alleen de eerste 3 punten
  • Prachtig Russisch-geïnspireerd winterboek
    • Spannend
    • Fantasierijk
    • originele hervertelling van een oud sprookje

    Prachtig boek met een originele oud-Russische setting. De schrijfstijl is vrij lyrisch en vloeiend, maar doet niet af aan het verhaal, wat op z'n beurt verfrissend anders is dan de meeste YA die ik heb gelezen. Het leest lekker weg en neemt je helemaal mee in de omgeving die beschreven wordt in het boek. Zeker een aanrader voor degenen die Spinning Silver van Naomi Novik hebben gelezen (of andersom natuurlijk).

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Prachtig sfeertje, magisch & gevoel van identiteit

    Ik kocht het boek nadat Bol.com me vertelde "aanrader voor de liefhebbers van the Night Circus". Het was niet een aanrader zoals Caraval; maar waar Caraval dezelfde soort setting probeert te creëren en het sfeertje mist, is The Bear & The Nightingale net het omgekeerde: totaal andere setting, maar wel hetzelfde soort sfeertje. Over magie, over trouw zijn aan je familie maar ook over trouw zijn aan jezelf. Heel mooi!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Origineel
    • Spannend
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn
    • origineel
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij The Bear and The Nightingale

    Goed boek! Origineel. Het is fantasy, maar dit keer eens even geen episch verhaal van ridders en tovenaars die moeten zien te voorkomen dat de wereld ontploft. Eerder een sprookje voor volwassenen. Als dat suf klinkt, dat is het zeker niet! Dat sfeertje, heerlijk!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Een Russisch sprookje
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam

    Een mooi geschreven boek, vol magie en verrassingen. Het is het eerste deel van een trilogie over Vasja, een Russisch helderziend meisje.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Zeker lezen!
    • Spannend
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Op aanraden van mijn beste vriendin het boek (nl versie) gelezen. In 1 adem uitgelezen. Geweldig!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Aanrader
    • Goede kwaliteit
    • Kwetsbaar

    Mooi,fantasierijk debuut van een schrijfster die veel research heeft gedaan naar de Russische levenswijze en sprookjes

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • fantasievol
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop

    Het was een cadeau en viel erg in de smaak bij de ontvanger.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Prachtig magisch Russisch verhaal
    • Spannend
    • Fantasierijk

    Prachtig verhaal! Ik kan niet wachten om de volgende delen te lezen!

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?
  • Topper
    • Fantasierijk

    Prachtig boek.

    Vond je dit een nuttige review?
    0 0 Ongepaste review?

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
Verschijningsdatum
januari 2017
Druk
1e druk
Afmetingen
19,8 x 12,3 x 3,5 cm
Aantal pagina's
456 pagina's
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Katherine Arden
Uitgever
Ebury Publishing

EAN

EAN
9781785031052

Overige kenmerken

Subtitel
(Winternight Series)

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Uitvoering
Boek
Nieuw of tweedehands
Tweedehands
Verschijningsvorm
Paperback
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
9, 39
Op voorraad

Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip

+ bezorgopties

Verkoop door bol.com
Ontdek het nu voor 9,99 p.j.
Altijd gratis verzending

Bezorgopties

  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:59)
  • Vandaag nog in huis (bestel voor 14:00, bezorging tussen 18:00 en 22:00)
Bekijk alle bezorgopties

* Indien beschikbaar op bezorgadres. Log in voor de mogelijkheden

  • Gratis verzending vanaf 20 euro
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • Dag en nacht klantenservice
  • Cadeautje? Laat het voor je inpakken en bezorgen
Andere verkopers (6)
Tweedehands
Als nieuw vanaf € 7,80
Tweedehands

Vaak samen gekocht

Vragen en antwoorden (0)