Nederlandse Humoristische romans

Ben jij op zoek naar nederlandstalige humoristische romans? Bekijk hier het volledige aanbod. Binnen humoristische romans vind je o.a. boeken van Jill Mansell, Jenny Colgan, Stephen Fry, Manuela Inusa, Maike Meijer en Sophie Kinsella.

2453 resultaten

  • Een modern koningsdrama
    • Nederlands
    • Paperback
    • 25 augustus 2022
    • 256 pagina's

    Het Koninklijk Huis is de nieuwe roman van bestsellerauteur Herman Koch. Een satirische roman over een… Meer

    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 18,95
  • Een modern koningsdrama
    • Nederlands
    • E-book
    • 08 september 2022
    • 178 pagina's
    • Adobe ePub

    Het Koninklijk Huis is de nieuwe roman van bestsellerauteur Herman Koch. Een satirische roman over een… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 16 september 2022
    • Adobe ePub

    Het ideale kerstcadeau van Jenny Colgan voor jou: sfeervolle roman over de magie van boeken en de kracht… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een onmisbare essential
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 04 oktober 2022
    • 168 pagina's

    Een onmisbaar naslagwerk voor de Marie Claire's arrivées, de Marie Claire’s in opleiding, en hun naasten… Meer

    14 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Vijf vriendinnen. Vijf winkeltjes. Een zoektocht naar liefde en geluk.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 04 oktober 2022
    • 288 pagina's

    In het pittoreske hart van Oxford ligt een klein straatje: Valerie Lane. Hier runnen vijf vriendinnen… Meer

    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • De kleine bakkerij aan het strand 4
    • Nederlands
    • E-book
    • 07 juni 2022
    • 334 pagina's
    • Adobe ePub

    Het vierde deel uit de bestverkopende De kleine bakkerij-serie is weer een heerlijke feelgood vol humor,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 12 april 2022
    • 314 pagina's
    • Adobe ePub

    Beleef de zomer van je leven met de nieuwe Jill! De zomer van je leven is de nieuwe zomerse feelgoodroman… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    5 99
    Meestal 12,99

    Je bespaart 54%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Vijf vriendinnen. Vijf winkeltjes. Een zoektocht naar liefde en geluk.
    • Nederlands
    • E-book
    • 06 augustus 2021
    • Adobe ePub

    De Duitse bestsellersensatie: ruim 450.000 exemplaren verkocht, alle delen kwamen binnen in de Spiegel-bestsellerlijst… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 16,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 03 november 2020
    • 192 pagina's

    SCHAAMTELOOS, RAUW EN ONTROEREND In haar nietsverhullende dagboek registreert de werkloze actrice M.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 11,99

    Ebook € 9,99

  • Zij is Miss New York. Hij moet haar beschermen.
    • Nederlands
    • E-book
    • 12 juli 2022
    • 239 pagina's
    • Adobe ePub

    Zij is Miss New York. Hij moet haar beschermen. In Manhattans Upper East Side houden de mannen en vrouwen… Meer

    3 99
    Meestal 7,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Vijf vriendinnen. Vijf winkeltjes. Een zoektocht naar liefde en geluk.
    • Nederlands
    • E-book
    • 04 oktober 2022
    • 288 pagina's
    • Adobe ePub

    In het pittoreske hart van Oxford ligt een klein straatje: Valerie Lane. Hier runnen vijf vriendinnen… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • De deal Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 23 mei 2018
    • 347 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Al meer dan 25.000 keer gelezen en geluisterd in Nederland en België! Dé internationale sexy bestsellersensatie… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 17,20
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    Paperback
    € 8,99
    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 25 juli 2022
    • 237 pagina's
    • Adobe ePub

    Een bucketlist en een zomer vol avontuur. 'Een zomer om van te dromen' is een feelgood must-read van… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 17,50
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 21 juni 2022
    • Adobe ePub

    Holly heeft de leukste baan van de wereld, maar wanneer ze verliefd wordt, besluit ze daarover te liegen…… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 17,99
    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 25 oktober 2022
    • 265 pagina's

    Waarom zou het niet elke dag Kerstmis kunnen zijn? Nederlandse feelgoodauteur Lisette Jonkman is terug… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    20 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 25-10-2022.

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 02 november 2020
    • 192 pagina's
    • Adobe ePub

    SCHAAMTELOOS, SMEUÏG EN ONTROEREND. In snedige dagboeknotities registreert de werkloze actrice M. het… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 17,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Ook dat nog Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 31 mei 2022
    • 357 pagina's
    • Adobe ePub

    In Ook dat nog van thrillerauteur Anya Niewierra en haar dochter Merel Godelieve verandert in één jaar… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 17,50
    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 12 juli 2022
    • 304 pagina's
    • Adobe ePub

    Als de onsuccesvolle Evie in Liefde in het strandcafé van Lucy Diamond het café van haar tante erft,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een dirty office romance
    • Nederlands
    • Paperback
    • 06 oktober 2022
    • 304 pagina's

    EEN DIRTY OFFICE ROMANCE Ireland St. James heeft keihard gewerkt om haar droombaan als tv-verslaggever… Meer

    18 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 11,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 12 oktober 2021
    • Adobe ePub

    Het vierde deel van de bestverkochte Café Zon & Zee-serie van Jenny Colgan! Wanneer Flora McKenzie samen… Meer

    5 99
    Meestal 12,99

    Je bespaart 54%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • What happens in Vegas blijft helaas niet altijd in Vegas…
    • Nederlands
    • E-book
    • 21 juni 2022
    • 277 pagina's
    • Adobe ePub

    Topentertainment en hoteldebotelromantiek voor fans van Sophie Kinsella en Jill Mansell. Holly heeft… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 17,99
    4 99
    Meestal 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Vijf vriendinnen. Vijf winkeltjes. Een zoektocht naar liefde en geluk.
    • Nederlands
    • E-book
    • 25 februari 2022
    • 320 pagina's
    • Adobe ePub

    Vijf vriendinnen. Vijf winkeltjes. Een zoektocht naar liefde en geluk. Keira houdt meer van haar werk… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 16,99
    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 19 augustus 2022
    • 225 pagina's
    • Adobe ePub

    Het probleem met een geheim is dat je nooit kunt voorspellen wat de gevolgen zijn… Een romantisch en… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 20 april 2022
    • Adobe ePub

    Kersverse moeder Poppy moet zich staande houden in Amsterdam-Zuid, waar de moedermaffia heerst en alles… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.