De zussen van Fjällbacka 1 - De zussen van Fjällbacka

Afbeeldingen

Artikel vergelijken

  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789401620949
  • 09 januari 2024
  • 381 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

In De zussen van Fjällbacka van Åsa Hellberg hebben zussen Anna en Cornelia hun vrijheid gevonden in carrières als verpleegkundigen. Maar dan stelt een pijnlijk familiegeheim hun relatie op de proef…

Voor de kleurrijke, historische serie De zussen van Fjällbacka dook Åsa Hellberg, bekend van o.a. de succesvolle Hotel Flanagans-reeks, in haar eigen familiegeschiedenis, vol eigenzinnige, dappere en grappige vrouwen.

De Zweedse zussen Anna en Cornelia groeien op in een liefdevol maar arm gezin, op een boerderij net buiten het pittoreske Fjällbacka. De verlegen en bedachtzame Anna is gewend op haar vastberaden en onbevreesde zus Cornelia te leunen. Als ze allebei de kans krijgen om een opleiding tot verpleegkundige te volgen, grijpen ze die met beide handen aan. Daar aangekomen gaat er een wereld voor ze open: het feminisme is in opkomst, op het werk leren ze fascinerende dingen en ze ontmoeten charmante mannen die totaal anders zijn dan thuis. Eindelijk voelt het alsof hun dromen uitkomen en ze écht onafhankelijk zijn.

Het lot heeft echter andere plannen, en wanneer een beschamend familiegeheim aan het licht komt, worden Anna en Cornelia onverhoopt uit elkaar gedreven. De sterke band die ze hadden lijkt daarmee voorgoed verbroken. Maar als alle hoop verloren lijkt, tot wie kun je je dan beter wenden dan tot je favoriete zus? Voor de lezers van Lucinda Riley en Karen Swan.

‘Een heerlijke portie romantiek!’ ‒ Goodreads

‘Zeker een aanrader voor lezers die ook van de Zeven zussen-serie hebben genoten.’ ‒ Hebban

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
09 januari 2024
Aantal pagina's
381
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Asa Hellberg
Hoofduitgeverij
Xander Uitgevers B.V.

Vertaling

Eerste Vertaler
Neeltje Wiersma

Overige kenmerken

Editie
1
Product breedte
141 mm
Product hoogte
30 mm
Product lengte
216 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
141 mm
Verpakking hoogte
30 mm
Verpakking lengte
216 mm
Verpakkingsgewicht
424 g

EAN

EAN
9789401620949

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Taal
Nederlands
Periode
ca. 1800-1910
Beschikbaarheid
Leverbaar
Nog geen reviews

Kies gewenste uitvoering

Prijsinformatie en bestellen

De prijs van dit product is 21 euro en 99 cent.
Uiterlijk 30 mei in huis
Verkoop door bol
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol
  • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Over de serie De zussen van Fjällbacka

Vaak samen gekocht