Thrillers & Spanning

Populair in Spionage & Oorlog

Wij selecteerden voor jou de beste boeken

Nieuwe Nederlandstalige Spionage & Oorlog

Vind sneller wat je zoekt

  1. Nieuw verschenen
  2. Te reserveren
  3. In de media
  4. 1
    Top 10

1.024 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (16)

    In Verleden tijd, de 23ste Jack Reacher-thriller van Lee Child, gaat Jack Reacher op een avontuurlijke zoektocht naar zijn… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,90

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (16)

    In Verleden tijd, de 23ste Jack Reacher-thriller van Lee Child, gaat Jack Racher op een avontuurlijke zoektocht naar zijn… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (59)

    ‘Het droomkoppel maakt alles waar: geheimen die alleen Clinton kan weten en Pattersons geniale vertelkunst maken dit dé politieke… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,90

    Ebook 11,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Tijdens een missie op de Noordzee onder barre omstandigheden komen Jack Ryan Jr. en enkele van zijn collega's van de Campus bijna… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,50
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (235)

    Pelgrim is de codenaam van een man die niet bestaat. De geadopteerde zoon die uitgroeide tot een van de beste spionnen. De… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,75

    Ebook 9,99

  • Een Engelse officier en zijn geliefde maken rond het Egyptische Caïro jacht op een spion die Britse...
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (19)

    Spannende spionagethriller die zich afspeelt tijdens de Tweede WereldoorlogIn totaal werden van Ken Folletts boeken bijna 400.000… Meer

    Adviesprijs 7,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • het succes van een Nederlands special forces peloton in Afghanistan
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2013
    (18)

    Openhartig, zelfkritisch, rauw en dicht op de huid schrijft Marco Kroon over zijn tijd als commandant van een Nederlands Special… Meer

    19, 95
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,00
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (59)

    ‘Het droomkoppel maakt alles waar: geheimen die alleen Clinton kan weten en Pattersons geniale vertelkunst maken dit dé politieke… Meer

    11, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (23)

    Strijdpunt is een Ghost Recon thriller van de Amerikaanse topauteur Tom Clancy, bekend van De jacht op de Red October.De Special… Meer

    9, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (58)

    Will Robie's baas, codenaam Blauwe Man, wordt vermist. Sinds hij op vakantie is gegaan in een afgelegen streek in de staat… Meer

    Adviesprijs 11,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (26)

    Deel 6 van de King & Maxwell serie van David BaldacciIn eerste instantie lijkt het een tragisch, maar verder niet bijzonder… Meer

    9, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,00

    Ebook 7,99

  • Een verhitte drugsoorlog. Een beruchte kartelleider. Een nieuwe missie voor Danny Black.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (3)

    Een actiethriller van het hoogste niveau, met Danny Black, de held uit Spervuur en Vijandig gebied, in de hoofdrolOp de grens… Meer

    15, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,89

    Ebook 11,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (69)

    Nachthandel is de 22ste Jack Reacher-thriller van Lee Child. Inclusief het korte verhaal Diepgang.Jack Reacher maakt een… Meer

    12, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 6,49

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (2)

    1980. Koude Oorlog. Ed van Haaren is commandant van een Nederlandse onderzeeboot en komt tijdens zijn geheime operatie ver boven… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,00
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (112)

    Spannende psychologische literaire thriller, deel 4 in Frieda Klein-serie. Als een oud schoolvriendin bij Frieda aanklopt omdat… Meer

    12, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,50

    Ebook 5,99

  • Een Engelse officier en zijn geliefde maken rond het Egyptische Caïro jacht op een spion die Britse...
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (19)

    Spannende spionagethriller die zich afspeelt tijdens de Tweede WereldoorlogIn totaal werden van Ken Folletts boeken bijna 400.000… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,00

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Tijdens een missie op de Noordzee onder barre omstandigheden komen Jack Ryan Jr. en enkele van zijn collega's van de Campus bijna… Meer

    14, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    In Europa heeft een onbekende organisatie het op diplomaten gemunt. In de Verenigde Staten eist een bondgenoot dat de identiteit… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,00
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (28)

    Eindspel is het nieuwste boek van de Amerikaanse topauteur Tom Clancy, bekend van De jacht op de Red October en Golf van… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (2)

    Onder de Radar van Lee Child is het 21e deel van de geweldige Jack Reacher-serie. Jack Reacher is naar Duitsland vertrokken voor… Meer

    12, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,75
  • Jack Reacher thriller
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (69)

    Nachthandel – Jack Reacher #22 van Lee ChildAdvies: leg Reacher geen strobreed in de weg.Jack Reacher maakt een wandelingetje in… Meer

    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 35%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (19)

    "ERROR' is deel 2 van de REBOUND-trilogie van Willem Asman. Voormalig maffiamoordenaar Alain Toussaint houdt zich aan de regels… Meer

    4, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (12)

    Een explosieve en angstaanjagende thriller over Noord-Korea voor de fans van Terry Hayes en Homeland.Twaalf jaar na de ontvoering… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,00

    Ebook 12,99

  • Winnaar Crimezone Awards - Buitenland 2014
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014
    (235)

    Pelgrim is de codenaam van een man die niet bestaat. De geadopteerde zoon die uitgroeide tot een van de beste spionnen. De… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com