13.609 resultaten

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026122392
    • Druk: 1
    • januari 2008
    • 144 pagina's

    Onderdeel van de serie Baantjer. Deel 67 in de Baantjer-serie, "De Cock en een recept voor moord', met… Meer

    8 50
    Uiterlijk 22 september in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,49

    Ebook 7,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026106149
    • Druk: 9
    • januari 1992
    • 134 pagina's

    Een jonge onervaren rechercheur trekt zich de dood van een prostituee zozeer aan dat hij op zoek gaat… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,10

    Ebook 7,99

  • Na hun trouwfeest reist Lara met haar nieuwe man naar Madrid. Daar verdwijnt haar stiefzoon...
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402707229
    • Druk: 1
    • augustus 2021
    • 320 pagina's

    Heerlijke vakantiethriller met spannende setting in zonnig Madrid, voor fans van Suzanne Vermeer en Linda… Meer

    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026101069
    • Druk: 1
    • januari 1975
    • 106 pagina's

    De Amsterdamse rechercheur wordt van vakantie teruggeroepen om het op een dood spoor geraakt onderzoek… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,90

    Ebook 7,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026104213
    • Druk: 10
    • juli 1995
    • 139 pagina's

    Op een gewone menukaart van een Amsterdams restaurant staat de volledige bekentenis van een moord. De… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 4,90

    Ebook 7,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9781405293181
    • mei 2019
    • 448 pagina's

    The New York Times No.1 bestselling YA crime thriller that everyone is talking about! THE WINNER OF THE… Meer

    7 19
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf 7,00

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026152276
    • Druk: 1
    • augustus 2021
    • 144 pagina's

    De Cock wordt naar de Lindengracht geroepen. Hennie, de vrouw van de aardappelkraam, is in haar bed gesmoord… Meer

    10 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,05
    • Engels
    • Paperback
    • 9781984896391
    • januari 2021
    • 400 pagina's

    THE INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER! For readers of Kara Thomas and Karen McManus, an addictive, twisty… Meer

    7 69
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • Na hun trouwfeest reist Lara met haar nieuwe man naar Madrid. Daar verdwijnt haar stiefzoon...
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402761382
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 264 pagina's
    • Adobe ePub

    Heerlijke vakantiethriller met spannende setting in zonnig Madrid, voor fans van Suzanne Vermeer en Linda… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Omnibus Edition
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781435167902
    • Druk: 1
    • maart 2018
    • 1096 pagina's

    A master of deductive reasoning who can solve the most difficult crimes by spotting obscure clues overlooked… Meer

    30 09
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 0,90

  • Erfenis Ebook
    Een moeder en dochter moeten samen hun traumatische verleden verwerken - en het gevaar voorblijven
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402316315
    • Druk: 1
    • mei 2021
    • 429 pagina's
    • Adobe ePub

    De nieuwe grote thriller van het fenomeen Nora Roberts, de koningin van de romantic suspense Adrian Rizzo… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • NR 1 OP NIEUW TALENT THRILLER LIJST! Een bloedstollende psychologische thriller
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789083034812
    • Druk: 1
    • december 2020
    • 317 pagina's
    • Adobe ePub

    Wat als je erin geluisd wordt voor moord? Na het onverwachte overlijden van haar man Olivier staat huisarts… Meer

    4 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026152313
    • Druk: 1
    • augustus 2021
    • Adobe ePub

    De Cock wordt naar de Lindengracht geroepen. Hennie, de vrouw van de aardappelkraam, is in haar bed gesmoord… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026152269
    • Druk: 1
    • februari 2021
    • 144 pagina's

    Achter een muurtje in een huis aan het Vondelpark vindt men het lijk van een man die 30 jaar geleden… Meer

    8 -
    Uiterlijk 22 september in huis
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781984896360
    • februari 2020
    • 400 pagina's

    THE INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER! For readers of Kara Thomas and Karen McManus, an addictive, twisty… Meer

    11 19
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789020608878
    • Druk: 1
    • september 2021
    • 200 pagina's

    Julia maakt deel uit van Alias, een rechercheteam dat gespecialiseerd is in heimelijke opsporingsmethodes.… Meer

    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789041713599
    • Druk: 1
    • maart 2020
    • 352 pagina's

    Op klaarlichte dag worden in een Amerikaanse stad vijf mensen doodgeschoten. Al enkele uren na de zinloze… Meer

    9 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026150159
    • Druk: 1
    • januari 2020
    • 144 pagina's

    Een oude familievete ligt ten grondslag aan een moord en een bijna-fataal ‘ongeluk’ op het kermisterrein.… Meer

    10 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9780007136834
    • Druk: Masterpiece ed
    • maart 2003
    • 224 pagina's

    Agatha Christie's world-famous mystery thriller, reissued with a striking new cover designed to appeal… Meer

    11 49
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
  • Vogelman Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024560769
    • Druk: 1
    • juni 2013
    • 346 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    `Hayder schreef de spannendste psychologische thriller in lange tijd. En wanneer haar lezers daar eenmaal… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Een ijskoude ontvoering. Een verlaten hotel. De Zweedse winter
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022584996
    • Druk: 1
    • oktober 2018
    • 304 pagina's

    Winnaar van de Thrillzone Award voor Beste Nederlandstalige Thriller 2017 *****Vrouwenthrillers.nl 'IJsengel… Meer

    5 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,99

  • Twee Zweedse zussen, een reünie en één onverwachte gast
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402318234
    • Druk: 1
    • augustus 2021
    • 32 pagina's

    Kort verhaal van Nathalie Pagie Als hun excentrieke tante Julla de zussen Olivia en Maja uitnodigt in… Meer

    1 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Zwart zout Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044978827
    • Druk: 2
    • september 2021
    • 448 pagina's

    TWEE LICHAMEN Eén zelfmoordgeval. Eén moord in koelen bloede. Zit er een verband tussen deze twee zaken?… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400513181
    • Druk: 4
    • oktober 2020
    • 380 pagina's

    Bekend van Netflix - De kluizenaar is het derde deel van het Wisting Kwartet van Jørn Lier Horst, een… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.