Vrouwen van de Leeuwenhof 3 - Solveigs belofte Eén vrouw kan het landgoed van haar familie redden. Maar heeft ze de moed om te doen wat nodig is?

Afbeeldingen

Inkijkexemplaar

Artikel vergelijken

  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789022587188
  • 09 februari 2021
  • 544 pagina's
Alle productspecificaties

Corina Bomann

Corina Bomann (1974) woont een deel van het jaar op het Duitse platteland, waar ze in alle rust kan schrijven, en een deel van het jaar in Berlijn. Haar romans staan in Duitsland steevast hoog in de bestsellerlijsten. Bij Boekerij verschenen van Bomann Het vlindereiland, De maneschijnsonate, De jasmijnzussen,De stormroos en Een wonderlijke winterreis. Op bol.com vind je alle boeken van Corina Bomann, waaronder het nieuwste boek van Corina Bomann.

Samenvatting

Het afsluitende deel van de razend populaire trilogie De vrouwen van de Leeuwenhof

'Er is een nieuwe Lucinda Riley opgestaan, en ze heet Corina Bomann.' de Volkskrant

De jonge Solveig - verliefd en verloofd - lijkt een stralende toekomst tegemoet te gaan, maar een tragisch ongeval maakt een einde aan haar geluk. Ze besluit zich terug te trekken op de Leeuwenhof, bij haar moeder en grootmoeder. Daar is ze hard nodig, want het eerbiedwaardige landgoed verkeert in slechte staat. Solveig heeft allerlei ideeën om het huis en het omringende landgoed te redden, maar welke zijn goed en haalbaar?

Als er een Amerikaan en een aantrekkelijke zakenman uit Stockholm op de Leeuwenhof arriveren, opent hun inbreng en kennis voor Solveig de deur naar de wijde wereld. Ze wil niets liever dan een nieuwe start maken, voor de Leeuwenhof en voor de liefde. Maar kan ze haar verdriet om haar verloren geluk achter zich laten?

In de pers

‘Deel 1 van de trilogie De vrouwen van de Leeuwenhof staat als een huis. Over keuzes maken en je hart volgen. Een aanrader.’ Algemeen Dagblad

‘De verslavende nieuwe serie voor de lezers van De zeven zussen.’ NCRV-gids

‘Houdt u van de boeken van Lucinda Riley en Santa Montefiore? Dan zult u Corina Bomann zeker waarderen.’ MAX Magazine

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
09 februari 2021
Aantal pagina's
544
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Corina Bomann
Hoofduitgeverij
Boekerij

Vertaling

Eerste Vertaler
Lilian Caris
Tweede Vertaler
Lilian Caris
Originele titel
Die Frauen vom Löwenhof - Solveigs Versprechen

Overige kenmerken

Dyslexievriendelijk
Nee
Editie
1
Extra groot lettertype
Nee
Product breedte
151 mm
Product hoogte
45 mm
Product lengte
230 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
151 mm
Verpakking hoogte
45 mm
Verpakking lengte
230 mm
Verpakkingsgewicht
819 g
eWaste
Nee

EAN

EAN
9789022587188

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Periode
ca. 1800-1910
Nieuw verschenen
Nieuw verschenen

Reviews

Gemiddelde van 64 reviews
39
13
0
3
9
  • prachtig verhaal als afsluiting van de Leeuwenhof

    Positieve punten

    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn

    Wow! wat een prachtig verhaal weer. Mooie afsluiting van het laatste deel van de trilogie "de vrouwen van de Leeuwenhof". Het verhaal is heel goed geschreven, je leeft echt mee met de personages. Voor mij mogen er nog wel een paar delen volgen. Corina Bomann heeft nog meer mooie boeken geschreven. Voor mij het beste boek van 2021 tot nu toe. Voor de liefhebbers van Lucinda Riley en Santa Montefiore absoluut een aanrader. Het boek is los te lezen maar het is toch wel fijn om te weten wat er hiervoor is gebeurd.

    Vond je dit een nuttige review?
    8
    1
  • Langdradig

    Wat een afknapper dit derde deel. Het kabbelt maar door, is oubollig en traag. Taalgebruik klopt m.i. ook niet met de periode waarin het speelt. Enorm voorspelbaar allemaal.

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • Een afknapper

    Negatieve punten

    • Saai
    • Geen diepgang

    Hoe mooi de vorige delen ook waren hoe slecht dit is. Wat een afknapper.....langdradig, saai , een boek voor pubers die van paarden houden. Totaal geen diepgang in het verhaal en veel herhalingen van de vorige delen.

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • Teleurstelling

    Negatieve punten

    • Voorspelbaar
    • Saai
    • Geen diepgang

    Slecht, meer een soort bouquetreeks je wacht op een een soort hoogtepunt maar dat komt niet, lijkt wel afgeraffeld, de eerste 2 delen vond ik wel heel leuk.

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • Viel tegen na de vorige delen van de serie

    Negatieve punten

    • Voorspelbaar
    • Geen diepgang

    Zoals anderen in hun reviews ook al opmerken, vond ook ik dit deel nogal tegenvallen. Vaak erg langdradig. Maar goed, daar blader je snel doorheen zonder iets te missen. Verder is het een voortkabbelend verhaal dat wel makkelijk wegleest maar weinig om het lijf heeft en nog minder verrassend is. Vaak dacht ik: 'nu gaat er vast eindelijk iets gebeuren', zoals het moment dat hoofdpersonage haar geliefde met een andere vrouw aantreft. Het zou toch veel leuker voor het verhaal zijn als blijkt dat hij weldegelijk nog altijd avontuurtjes met deze dame beleeft en Solveig er na eigen speurwerk achter komt dat haar verloofde een dubieus dubbelleven leidt. Maar nee, alles is even braaf. Daarna de olympische spelen in Munchen, waarvan we allemaal weten wat daar gebeurd is. Je hoopt als lezer op een fijn drama, maar wederom loopt alles met een teleurstellende sisser af.

    Vond je dit een nuttige review?
    3
    1
  • Aanrader

    Positieve punten

    • Meeslepend verhaal
    • Goede verhaallijn

    Net als de eerste twee delen is ook dit weer een schitterend boek. Dit is een boek dat je het liefst niet aan de kant legt voor het boek uit is.

    Vond je dit een nuttige review?
    4
    2
  • Slecht

    Negatieve punten

    • Voorspelbaar
    • Saai
    • Geen diepgang

    In vergelijking met de vorige delen zeer slecht geschreven. Geen goede verhaallijn, te veel hap snap en heel weinig spanning. Niveau: paardenboek voor meisjes in combinatie met damesroman. Ook nog eens slecht vertaald met veel spelfouten.

    Vond je dit een nuttige review?
    6
    4
  • Afgang

    Negatieve punten

    • langdradig verhaal

    Ik heb halsreikend uitgekeken naar het laatste gedeelte van deze trilogie.
    Wat een afgang. Er zaten wel fragmenten van de twee eerste gedeelten in, maar niet iedereen is geïnteresseerd in paarden. Veel te veel beschreven liefdesmomenten en emmers vol met tranen.
    Dus geen trilogie meer van Bomann

    Vond je dit een nuttige review?
    7
    5
  • Super

    Positieve punten

    • Spannend
    • Fantasierijk

    Heel mooi boek. Bij de eerste bladzijde wil je al doorlezen.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Niet te vergelijken met deel 1 en 2, zware tegenvaller

    Negatieve punten

    • Voorspelbaar
    • Saai
    • Geen diepgang

    Ook dit boek kan je afzonderlijk lezen van de vorige delen. Je hebt eerlijk gezegd dit boek niet nodig om de serie uit te lezen. Dit boek is echt saai en het is een vlak verhaal. Er is niks spectaculairs in dit verhaal wat de drang geeft om verder te lezen. Heel jammer, ik had me echt verheugd op een vergelijkbaar verhaal als in deel 1 en 2.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0

Prijsinformatie en bestellen

De prijs van dit product is 22 euro en 99 cent.
Op voorraad
Select
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol
  • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Over de serie Vrouwen Van De Leeuwenhof

Vaak samen gekocht

Lijst met gekozen artikelen om te vergelijken

Vergelijk artikelen