97 resultaten

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317831
    • Druk: 1
    • januari 2022
    • 352 pagina's
    • Adobe ePub

    Vóór de Bridgertons waren er de Rokesby’s – een heerlijke nieuwe wegdroomserie over de buren van de Bridgertons,… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Deel 1 van de Rokesby-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022594520
    • Druk: 1
    • januari 2022
    • 352 pagina's

    Billie Bridgerton zal ongetwijfeld een Rokesby trouwen, daar is iedereen het over eens. De vraag is alleen:… Meer

    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789046828502
    • Druk: 1
    • oktober 2021
    • 112 pagina's

    Een virtuoos verhaal over moed - en de prijs daarvan - in het katholieke Ierland van de jaren tachtig.… Meer

    17 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 10,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401614283
    • Druk: 1
    • april 2021
    • 704 pagina's

    De zevende zus, het zevende deel van de Zeven zussen-serie van Lucinda Riley, voert de zussen de hele… Meer

    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 16,81

    Ebook € 14,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402761320
    • Druk: 1
    • maart 2021
    • 287 pagina's
    • Adobe ePub

    Meeslepende en spannende historische roman voor de lezers van Santa Montefiore en Corina Bomann Londen,… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401614337
    • Druk: 1
    • mei 2021
    • 704 pagina's
    • Adobe ePub

    De zevende zus, het zevende deel van de Zeven zussen-serie van Lucinda Riley, voert de zussen de hele… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • 'Een prachtig verhaal van moed en mededogen, van goede zonen en kwetsbare jonge moeders.' Douglas Stuart
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789046828519
    • Druk: 1
    • oktober 2021
    • 71 pagina's
    • Adobe ePub

    'Een grootse novelle, tijdloos, ingetogen en prachtig geschreven door een schrijfster met een piekfijn… Meer

    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026154133
    • Druk: 1
    • juli 2021
    • 342 pagina's
    • Adobe ePub

    Tien jaar na haar reis per Kindertransport van Duitsland naar Londen heeft Charlotte een goed leven opgebouwd… Meer

    7 49
    Adviesprijs 12,99

    Je bespaart 42%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Als Engeland wordt belaagd door de Vikingen, raken drie levens onlosmakelijk met elkaar verbonden
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402315158
    • Druk: 1
    • september 2020
    • 677 pagina's
    • Adobe ePub

    Ken Follett heeft ontelbare trouwe fans, en van al zijn boeken is de Kingsbridge-saga toch wel het populairst… Meer

    8 49
    Adviesprijs 14,99

    Je bespaart 43%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789024598946
    • Druk: 1
    • maart 2022
    • 336 pagina's

    Over familie en royalty en de lotgevallen van een verloren prinses tijdens de Tweede Wereldoorlog. Royal… Meer

    20 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 15-03-2022.

    Ebook € 12,99

  • Als Engeland wordt belaagd door de Vikingen, raken drie levens onlosmakelijk met elkaar verbonden
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789022575123
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • Verteller: Chris Kijne
    • 736 pagina's

    Ken Follett heeft ontelbare trouwe fans, en van al zijn boeken is de Kingsbridge-saga toch wel het populairst… Meer

    29 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 16,80

    Ebook € 8,49

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402707137
    • Druk: 1
    • maart 2021
    • 320 pagina's

    Meeslepende en spannende historische roman voor de lezers van Santa Montefiore en Corina Bomann Londen,… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 13,10

    Ebook € 4,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026154126
    • Druk: 1
    • juli 2021
    • 448 pagina's

    Tien jaar na haar reis per Kindertransport van Duitsland naar Londen heeft Charlotte een goed leven opgebouwd… Meer

    20 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 16,50

    Ebook € 7,49

  • Een bloedige strijd om macht, religie en liefde verscheurt het zestiende-eeuwse Europa
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402309157
    • Druk: 1
    • september 2017
    • 791 pagina's
    • Adobe ePub

    Het laatste deel in de magistrale Kingsbridge-saga Het eeuwige vuur is, met zijn setting in een van de… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een bloedige strijd om macht, religie en liefde verscheurt het zestiende-eeuwse Europa
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022584323
    • Druk: 3
    • september 2018
    • 864 pagina's

    Het laatste deel in de magistrale Kingsbridge-saga Het eeuwige vuur is, met zijn setting in een van de… Meer

    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 15,89

    Ebook € 11,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022568538
    • Druk: 1
    • september 2013
    • 128 pagina's

    Celeste rouwt om de tragische dood van haar zoontje Jack. Als ze hoort dat haar neefje Bruno bij haar… Meer

    8 99
    Uiterlijk 20 januari in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 6,80

    Ebook € 1,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789020545005
    • Druk: 1
    • november 2021
    • 267 pagina's
    • Adobe ePub

    Outlander meets Pride and Prejudice in 'Het hart van Weshley Castle', een historische feelgoodroman van… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401614184
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 495 pagina's

    De schreeuw van de strijder, het vijftiende deel van de populaire Courtney-reeks van bestsellerauteur… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789020544992
    • Druk: 1
    • november 2021
    • 320 pagina's

    Outlander meets Pride and Prejudice in 'Het hart van Weshley Castle', een historische feelgoodroman van… Meer

    16 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • Kort verhaal
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789460239144
    • Druk: 1
    • augustus 2013
    • 72 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Celeste rouwt om de tragische dood van haar zoontje Jack. Als ze hoort dat haar neefje Bruno bij haar… Meer

    1 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789025453565
    • Druk: 1
    • april 2019
    • 543 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Deel 5 van bestsellerreeks ‘de Cazalets ’: we zijn beland in de jaren vijftig. Het familiebedrijf wankelt… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026150869
    • Druk: 5
    • januari 2020
    • 496 pagina's

    Gebaseerd op historische feiten: tijdens de Blitz raakt Lisa bewusteloos wanneer een bom vlakbij ontploft.… Meer

    12 50
    Uiterlijk 1 februari in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 11,99

  • Royal Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024598953
    • Druk: 1
    • maart 2022

    Over familie en royalty en de lotgevallen van een verloren prinses tijdens de Tweede Wereldoorlog. Royal… Meer

    12 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 15-03-2022.
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789401615358
    • oktober 2021
    • Verteller: Phaedra Kwant

    De zevende zus, het zevende deel in de Zeven zussen-serie van Lucinda Riley, gaat over de mysterieuze… Meer

    18 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 14,99

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.