Schaduwdag Ebook Tooltip

Afbeeldingen
Inkijkexemplaar
Artikel vergelijken
  • Nederlands
  • E-book
  • 9789047205845
  • 15 april 2021
  • 102 pagina's
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties
  • Je leest ebooks gemakkelijk op je Kobo e-reader, of op je smartphone of tablet met de bol.com Kobo app. Let op! Ebooks kunnen niet geannuleerd of geretourneerd worden.

Samenvatting

In de thriller Schaduwdag van Noortje Brink keert Naomi terug naar Zeeland, waar ze vijftien jaar geleden halsoverkop vertrok. Voor de fans van Suzanne Vermeer, Kiki van Dijk en Linda van Rijn.

Schaduwdag is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van de spannende bestsellers Hotel van sneeuw, Waddenstorm en Dun ijs. Voor de fans van Suzanne Vermeer, Kiki van Dijk en Linda van Rijn.

In Schaduwdag wordt Naomi verrast door haar vriend Tim. Om te vieren dat ze een jaar samen zijn, heeft hij een vakantie geboekt naar Zeeland, haar geboortegrond. Het zal hun eerste vakantie worden als stelletje, en het is meteen een goede relatietest, want het stille verlangen om te gaan samenwonen hangt in de lucht. Hoeveel zin ze ook heeft in een gezellig weekje weg, Naomi twijfelt: is het wel een goed idee om terug te keren naar haar thuisstad? Ze is er al ruim vijftien jaar niet geweest, en met een goede reden… Maar Tim is zo enthousiast en ze wil hem niet teleurstellen. Kom op, na zoveel jaar zal ze toch wel door Zierikzee kunnen struinen zonder herkend te worden?

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
15 april 2021
Aantal pagina's
102
Ebook Formaat
Adobe ePub
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Noortje Brink
Hoofduitgeverij
Loft Books

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Editie
1
Studieboek
Nee

EAN

EAN
9789047205845

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaarheid
Leverbaar

Reviews

Gemiddelde van 6 reviews
2
2
2
0
0
  • Iets minder dan haar eerdere boeken

    Naomi en haar vriend Jim zijn een jaar samen als Jim als verrassing een vakantie naar Zeeland heeft geboekt, Dit is de plek waar Naomi is hier geboren en Jim vind het tijd worden dat hij haar achtergrond leert kennen. Maar voor Naomi is teruggaan naar haar geboorteplek het ergste wat haar kan overkomen, toch besluit ze te gaan en er een heerlijk weekendje van te maken. Maar vanaf het moment dat ze voet zet in haar geboortestad komen alle herinneringen terug en wordt de angst om Jim te verliezen steeds groter.

    Waar ik altijd al fan ben van de boeken van Noortje Brink viel Schaduwdag mij een beetje tegen. Niet dat het een slecht boek was, absoluut niet zelfs, maar het was meer de geloofwaardigheid van het verhaal die mij tegenviel. In eerdere boeken had ik steeds het gevoel alsof de situaties zoals Noortje ze omschreef zo konden gebeuren maar op één of andere manier had ik dat bij Schaduwdag niet. Dit kwam voornamelijk door het einde want het begin is weer steengoed!

    Waar ik wel opnieuw van onder de indruk was waren de personages. Noortje Brink weet altijd weer unieke karakters te beschrijven en daardoor worden de personages in het boek levend voor de lezer en krijg je het gevoel ze echt te kennen. Daarnaast is de wijze waarop het boek geschreven is ook weer heerlijk. Noortje heeft een meeslepende schrijfstijl waarbij ze de geheimen van de personages pas later deelt hierdoor wordt je als lezer steeds nieuwsgieriger naar wat er gaat komen en is het boek wegleggen haast geen optie.

    Over het algemeen dus weer een prima boek van Noortje Brink maar door het einde is Schaduwdag voor mij toch net wat minder goed dan de vorige boeken van dezelfde auteur.

    Noortje Brink is geboren en getogen in het Gelderlandse Nijmegen en woont hier nog altijd met haar man en twee kinderen. Ze heeft bij LOFT Books al meerdere thrillers op haar naam staan waaronder Waddenstorm en Hotel van sneeuw. Momenteel loopt er via Bookchoice een serie van haar, Golfslag, waarin je elke maand een nieuw deel van dit spannende boek kan lezen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Bryan las Schaduwdag

    Deze recensie verscheen eerder op Koukleum.nl.

    Noortje Brink is tegenwoordig niet meer weg te denken in boekenland en ik las al een aantal verhalen van haar hand waaronder ‘De Lockdown', ‘Waddenstorm‘ en ‘Dun ijs‘. Ik was erg benieuwd naar dit nieuwe verhaal en kon niet wachten om te starten in dit digitaal recensie-exemplaar.

    In het eerste hoofdstuk maken we kennis met Naomi, ze is onderweg naar Warung Mini, een eettentje in de stad. Het is meteen duidelijk dat Naomi van de drukte in de stad houdt. Ze heeft er, zoals wel vaker, afgesproken met haar vriend Tim. Tim heeft een verrassing voor haar, hij heeft een vakantie geboekt naar Zierikzee, de geboortestad van Naomi. Al snel wordt het duidelijk dat Naomi hier niet echt op zit te wachten. Maar waarom niet?

    Brink geeft de lezer telkens maar kleine stukjes informatie waardoor het lang onduidelijk blijft, waarom Naomi liever weg blijft uit Zierikzee. Hierdoor wordt deze novelle een spannend verhaal. Toen ik dacht dat ik wist hoe het verhaal in elkaar zat, bleek het toch net weer anders te zijn. Knap gedaan!

    Ze weet haar lezers keer op keer te verrassen met een leuk en interessant verhaal, zo ook deze keer. Ze weet met Tim en Naomi twee menselijke personages neer te zetten. Het zouden zomaar je vrienden, buren of familieleden kunnen zijn. De karakter zijn niet al te diep uitgewerkt, maar bij dit verhaal mis ik dit niet, aangezien het een echte spannende novelle is van net iets meer dan 100 pagina’s. Ik heb in ieder geval weer een paar spannende uurtjes beleefd met dit verhaal van Noortje Brink.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Leuk kort verhaal

    Positieve punten

    • prettige "voorleesstem"
    • Boeiende personages
    • boeiende verhaallijnen
    • Meeslepend
    • Meeslepend
    Toon alleen de eerste 3 punten

    Wat mij betreft is dit verhaal geen thriller maar absoluut een meeslepend verhaal waarin er op een gegeven moment toch echt wat spannende momenten zitten. Boeiende personages, boeiende verhaallijnen die beeldend zijn geschreven en goed "voorgelezen" wordt door Christel Schimmel. Een kort verhaal maar alles zit er in om het een meeslepend, romantisch, vermakelijk en goed verhaal te noemen. Voor mij was dit het eerste verhaal van deze auteur en ik ga zeker meer van haar lezen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Lieve cadeautjes pakken niet altijd goed uit.

    Naomi weet dat haar vriendje Tim gek op haar is, maar hij kent haar niet echt. Als dat wel zo zou zijn dan zou hij haar een heel stuk minder leuk vinden. En dan had hij haar zeker niet verrast met een weekendje weg naar de plek waar ze vandaan komt.

    Tim wil graag meer over Naomi te weten komen, en waar kan dat nu beter dan in Zierikzee, de stad waar ze haar jeugd heeft doorgebracht. Ondanks dat Naomi nergens minder graag naartoe zou gaan, wil ze Tim niet teleurstellen en gaat ze met hem mee, in de hoop dat niemand haar daar zal herkennen.

    “Zierikzee. Bij het horen van die plaatsnaam kromp ze iets ineen. In een flits zag ze alles voor zich wat er was gebeurd. De angst. De pijn. Het allesverzengende verdriet.” Noortje Brink

    Zal een bezoek aan de stad die ze bewust uit haar bestaan heeft gewist, Tim en Naomi dichter bij elkaar brengen, of zal het voor altijd tussen hen in komen te staan?

    In Schaduwdag van Noortje Brink is een jonge vrouw genoodzaakt een verleden in de ogen te kijken, dat ze nooit meer had willen zien.

    Dit boek is misschien wat minder omvangrijk qua lengte maar boet daar qua spanning niets op in. Juist door de wat kleinere omvang, moet sneller worden geschakeld naar het punt waar het verhaal naartoe werkt, en hangt er direct vanaf het begin al wat dreiging in de lucht.

    Het verhaal draait om Tim en Naomi, en in het bijzonder om het verleden van Naomi. Al vlug is duidelijk dat ze iets met zich meedraagt dat haar angst aanjaagt, en dat ze dit niet graag met anderen deelt. Noortje Brink speelt slim met dit gegeven en laat de lezer zo lang mogelijk in onzekerheid over de reden van Naomi’s angst.

    Als lezer krijg je de gelegenheid om er allerlei scenario’s op los te laten, die waarschijnlijk bijna allemaal niet in de buurt komen van de echte reden. Ik hou van dat gepuzzel en vind het fijn dat het plot niet direct al helemaal helder is. Met gedoseerde brokjes informatie brengt Noortje Brink je in stapjes naar de uiteindelijke ontknoping.

    Schaduwdag van Noortje Brink is een lekker spannende en pakkende thriller van eigen bodem. Het bewogen bezoek dat Naomi, samen met haar vriend Tim, brengt aan haar geboortestreek krijgt 4 sterren van mij.

    Deze recensie schreef ik voor, en is terug te vinden op, de blog In de Boekenkast: https://indeboekenkast.com.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Geen thriller, wel een lekker verhaal

    Dit is het eerste boek dat ik van Noortje Brink las. Ik wist niet goed wat te verwachten en ging er dus open en, vooral, blanco in.

    Het is geen ingewikkeld verhaal. Het ligt allemaal vrij voor de hand. Maar is dat erg? Nee, wat mij betreft niet. Het is ook wel eens lekker om te lezen en verder niet te veel te hoeven nadenken.

    Hoofdpersoon Naomi vind ik een beetje een zwak typeje. Ze verschuilt zich zo achter haar verleden dat ze een muur als een onneembare vesting om zich heen heeft gebouwd. Aan de andere kant, ter haar verdediging: haar trauma speelt zich af in haar late pubertijd. En dus logischerwijs bepalend voor de rest van haar leven.Toch denk ik dat ze Jim eerder in vertrouwen had kunnen nemen.

    Tegen het einde wordt het allemaal best nog spannend. En doet het zelfs denken aan een thriller. Dan wel. Verder vind ik het bijna meer een feelgood met een rafeltje.

    Zoek je een lekker verhaal om te lezen dan kun je dit boek gerust pakken. Zoek je echt spanning en uitdaging, dan zou ik het boek links laten liggen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Weer een heerlijk boekje

    Noortje schrijft echt geweldig,
    Ze zijn wel redelijk dun maar dat mag de pret niet drukken.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    1
Prijsinformatie en bestellen
De prijs van dit product is 5 euro en 99 cent.
Direct beschikbaar
Verkoop door bol
Ebook
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen
Houd er rekening mee dat je downloadartikelen niet kunt annuleren of retourneren. Bij nog niet verschenen producten kun je tot de verschijningsdatum annuleren.
Zie ook de retourvoorwaarden

Vaak samen gekocht

  • Zonnevlam
    5,99
    Verkoop door bol
  • De lockdown
    5,99
    Verkoop door bol
  • Waddenstorm
    5,99
    Verkoop door bol
  • Dun ijs
    5,99
    Verkoop door bol
  • Golfslag
    8,99
    Verkoop door bol
  • Bloedhitte
    5,99
    Verkoop door bol